Полірування авто в Києві
Полірування лакофарбового покриття потрібне для того, щоб ваш автомобіль не тільки блищав-переливався на сонці. Це також додатковий захист від дії агресивного зовнішнього середовища.
Різновиди полірування автомобіля
Залежно від бажань та приорітетів, ви можете вибирати один з видів полірування:
  • Відновлювальне полірування автомобіля – усунення дрібних дефектів (подряпин, потертостей), що залишилися після нанесення попередніх шарів покриття.
  • Захисне профілактичне полірування авто – нанесення особливого розчину, з якого утворюється полімерна плівка, стійка до піщано-соляної суміші, УФ-випромінювання, води.
  • Поверхневе абразивне поліровання машини – відновлюється верхній шар лакування машини до стану «абсолютно нового». Особливо актуальна послуга в момент передпродажної підготовки авто.
Полірування автомобіля підсилює захист лакофарбового покриття від іржі, несприятливого впливу води, попадання соляних сумішей, якими посипають дороги. Машина стає більш стійкою до впливу дрібних шматочків глини, гравію, камінчиків, що вилітають з-під коліс (ваших та інших учасників руху).

Залишай заявку.
Ми зателефонуємо!
Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Далі ми розглянемо
ФАРБУВАННЯ ДЕМПІНОКС
Часті питання
Ми спробуємо розглянути в цьому розділі всі найчастіші питання пов'язані з фарбуванням та експлуатацією полімерного композиту Демпінокс. Якщо Ви не знайшли тут відповіді на своє запитання, зв'яжіться з нами через контактну форму на сайті, наші фахівці допоможуть вам у найкоротший термін.
Чим відрізняється Dempinox від інших видів фарбування?
Від вінілової плівки полімерний композит відрізняє те, що він не містить клею, а значить ніколи не зіпсує рідний лак вашого авто, як це часто робить вінілова плівка, клейкий шар якої жовтіє на сонці і намертво в'їдається в лак. Демпінокс тримається на поверхні завдяки молекулярній адгезії, що зшиває, і після зняття ніколи не зіпсує заводський зовнішній вигляд вашого автомобіля.
Рідкий композит на відміну від фарбування рідкою гумою, зовсім не псує рідний лак, більш стійкий до ультрафіолету, довговічніший, легко ремонтується, а також не вибагливий до температурних умов.
Галерея робіт
Підписуйся на наш Instagram
Залишай заявку.
Ми зателефонуємо!
Надсилаючи заявку Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності
Що можна захистити композитом?
Композитом фарбують:

- пластики: поліуретан, ABS, поліетилен, поліпропілен та ін;

Усі види металів:
-Залізо
-сталь
-чавун
-алюміній
-нержавіючу сталь.
48
80+
400
годин
кольрів
$ за весь авто
Підписуйтесь на наш YouTube
Підписуйтесь на наш YouTube
Підписуйтесь на наш YouTube